Logo Terapie Beroun
Rezervovat termín
Rezervace

Průběh terapie

Můj vztah s Vámi pojímám jako rovnocenné partnerství, které může plně fungovat jen v atmosféře vzájemné důvěry. Takové podmínky jsou pro mě základ, bez něhož nemůžeme příliš daleko v terapii dojít. 
Jan Pertlík Terapeut

S čím Vám mohu pomoci?

V praxi se mi osvědčila terapie v oblastech sebepřijetí, sebepoznání, vztahy, ztráta blízké osoby, vyhoření, hledání smyslu života, orientace v životě (kudy dál a co nás ještě čeká), terapie může mít také vliv na úzkosti a deprese.

Problémy a potíže jsou mnohdy jen jakýmsi ukazatelem na to, co v našem životě příliš dobře nefunguje. Důležití jste pro mě Vy, co prožíváte, co cítíte, co si myslíte, nikoliv problém. Byť z vlastní zkušenosti chápu, že potíže a bolest je něco, co je mnohdy velmi nepříjemné a rádi bychom se toho, pokud možno co nejrychleji, zbavili.

Ceník

Individuální terapie
700 Kč/50 minut
(studenti, samoživitelky a důchodci)
500 Kč/50 minut
On-line terapie
700 Kč/50 minut
(studenti, samoživitelky a důchodci)
500 Kč/50 minut

Často kladené dotazy

Délka jednoho sezení trvá 50 minut (občas může být dle situace i delší, zpravidla do 60 minut). Jelikož nejde vždy přesný čas terapie dodržet, poprosím o případnou trpělivost se zpožděním začátku domluvené terapie, přibližně do 10 minut (i Vy můžete někdy potřebovat delší dobu na terapii).
Platba probíhá až po uskutečněném sezení, kdy je možné platit namístě v hotovosti oproti Příjmovému dokladu, nebo lze vystavit Fakturu (v případě Online setkání je Faktura vystavována vždy po uskutečněném sezení).
Online setkání, pokud o něj projevíte zájem, proběhne přes komunikační aplikaci, na které se společně domluvíme. Preferuji Skype, Google Meet, WhatsApp, ale v případě potřeby lze použít i jiné.
V případě, že chcete sezení zrušit, budu rád, pokud mi dáte co nejdříve vědět.
Většina terapeutů požaduje v případě storna 48 nebo 24 hodin před termínem sezení jeho plnou úhradu. Chápu, a mám pochopitelně i sám tuto zkušenost, že to nelze vždy plně ovlivnit.

Storno poplatek tedy neúčtuji, ale i tak budu rád za vzájemnou ohleduplnost. Nikomu není příjemné měnit na poslední chvíli plány a jet zbytečně na domluvené setkání.
Pokud nebudete chtít v terapii dále pokračovat, je to Vaše právo a plně to respektuji. Přesto budu rád, pokud mi to jakýmkoliv způsobem sdělíte. Ať již osobně, telefonicky nebo emailem. Pokud budete chtít, vážím si Vaší zpětné vazby. Byť mi nemusí být pozitivní.

Sezení jsou důvěrná, pokud si dělám poznámky (což je zřídka), tak pouze pro svoji potřebu po ukončení sezení. Poznámky jsou bezpečně uloženy, tak aby nebyly volně přístupné a v rámci takových poznámek není možné identifikovat konkrétní osobu.
Terapie je dlouhodobější proces, málokdy postačuje pouze jedno setkání a je dobré s tím počítat.

V případě, že budeme spolu spolupracovat déle, chodím na pravidelnou profesní supervizi (supervize se týká především toho, co mohu dále v rámci terapie zlepšit, informace o třetích osobách jsou anonymní a nelze podle těchto informací najít spojení s jakoukoliv konkrétní osobou).
V případě zjištění některých závažných trestných činů, ať již byly spáchány, právě probíhají nebo jsou plánovány, mám tzv. Oznamovací povinnost, více viz. § 368 trestního zákoníku.

Nabídnu Vám pomocnou ruku

Půjdeme do toho společně? Dáte mi svou důvěru? Rád Vám nabídnu pomocnou ruku. Kontaktujte mě nebo si rezervujte termín. 
Rezervace termínu
crossmenu